On The Rocks
www.playbike.ro
On The Rocks inscrieri On The Rocks foto/video On The Rocks program On The Rocks regulament On The Rocks Unde On The Rocks cazare On The Rocks contact On The Rocks

Înscrieri On The Rocks

Inscrie-te
Vă rugăm respectuos să vă înscrieţi online, în acest fel nu veţi mai completa nici un formular la faţa locului.

Minorii vor descărca declaraţia de răspundere pentru părinţi şi se vor prezenta cu un exemplar autentificat notarial, în caz contrar riscând să nu poată participa la compeţitie.

Înscrierile online se vor închide marti 10 septembrie 2013 ora 23:59.

Pachetul de înscriere la PlayBike - On The Rocks va fi oferit participanţilor la faţa locului şi cuprinde următoarele:
- 3 urcări cu cabina în masivul Postavarul, două în data de 14 septembrie şi una în 15 septembrie;
- 3 urcări din Braşov în Poiana Braşov, separat de mijloacele de transport în comun;
- tricou Avalanche - On The Rocks;
- stickere Avalanche - On The Rocks;

ATENTIE! Înscrierile se fac în limita a 300 de locuri.


Declaraţie parinţi

Înscrierile online au fost închise!

Concurenţi inscrişi

Afişază concurenţii de la categoria:
Nume Oras Categorie Club/Sponsor Bicicleta
1 Ada Țucă Brașov Open Femei
Specialized
2 Adrian Lucskai Oradea Masters
Revo Bikers / Greenbike.ro
Santacruz
3 Adrian Vlădoiu București Juniori
Pensiunea Carmen Sylva ***** Sinaia
Specialized
4 Albu Erwin Codlea Masters
Transylvanian Community Solutions
Cube
5 Alexandru Csata Brasov Seniori
Industriile EMA
Racer xc
6 Alexandru Tothazan Brasov Masters
Commencal
7 Ardeleanu Mihai Timisoara Masters
-
Norco
8 Armbruster Robert Pitesti Juniori
Santa Cruz
9 Bajenaru Cezar Brasov Seniori
RaidExtrem MTB Team
Commencal
10 Bandi Richárd Brasov Juniori
-
UMF Hardy 5
11 Banu Mihai Braşov Seniori
UMF Hardy4
12 Bodnar Ionut Campulung Moldovenesc Seniori
RaidExtrem MTB Team
Commencal
13 Bogdan Selcieanu Bucuresti Masters
RaidExtrem MTB Team
Commencal
14 Bonta Remus Rasnov Juniori
Santa Cruz
15 Borkics Dorian Brasov Juniori
Outdoor Romania
Ns
16 Boros Norbert Baia Mare Seniori
Gravity Crew
Santa Cruz
17 Borsan George Brasov Seniori
-
Saracen Dirt Trax
18 braguta nicolae brasov Masters
HCMM
trek
19 Brasoveanu Daniel Brasov Seniori
Playbike
Trek
20 Brisan Adrian Baia Mare Seniori
Specialized
21 Budeanu Dragos Adrian Brasov Seniori
mongoose ecd
22 Burnea Catalin Brasov Masters
Giant
23 Buzea Marius Adrian Bucuresti Seniori
orange
24 Campean Stefan Brasov Seniori
PlayBike
Trek
25 Carjan Cosmin Bucuresti Masters
-
Specialized Demo 8
26 carnu valentin brasov Masters
trek
27 Catana Mircea-Valentin Bucuresti Seniori
Funride
Magellan PolarX 2003
28 Cernagor Andrei Brasov Seniori
Ghost Northshore
29 Chilea Razvan Cluj-Napoca Seniori
Bikenet & RiDE+
Kona
30 Chirca Ionut Adrian Galati Seniori
Tavern Games LLC
Scott
31 Ciobanu Madalin Bucuresti Seniori
Nukeproof
32 Cioplea Adrian Valentin Brasov Seniori
oMBike
Kona
33 Ciupitu Constantin Viorel Bucuresti Seniori
bikexpert troyleedesigns utopia leatt
cube
34 Ciurel Filip Bucuresti Seniori
Bike Nature
Trek
35 Ciutacu Alin Florin Comuna Cerasu Juniori
-
Da Bomb C4
36 Clatinici Radu Vaslui Juniori
NS Surge
37 Claudiu Serban Brasov Seniori
Los Balauros
Scott Nitrous 10
38 Coman Ionut Comuna Drajna de Jos Juniori
-
Magellan Polar X
39 Comiza Mihai Alin Bucuresti Seniori
BikeXpert
Kona
40 Constantin Toma Sfantu Gheorghe Masters
show time club
comencal
41 Cosmin OBOGEANU BRASOV Masters
RTC One
Concept Cycle
42 COSTACHE MIRCEA DAN BRAILA Masters
GREEN LANTERNS
SCOTT
43 Costi Iordan Brasov Seniori
DirtBike.ro - Oneal
Trek
44 Crisbasan Bogdan Brasov Seniori
Trailbros
Transition
45 Cristian Kiss Bucuresti Seniori
Mongoose
46 Cristian VASILE bRASOV Masters
RTC one
Canyon
47 Crutu Iustinian Brasov Seniori
-
Dartmoor Hornet
48 Curcă Marian Cătălin Cerașu Seniori
Drag Assault
49 Dan Butacu Bucuresti Seniori
my own
Trek Session 88 2010
50 Dan Lucea Brasov Veterani
*.*
Mongoose
51 Daniel Dumitrescu Bucuresti Masters
Troy Lee Designs/Nukeproof/Utopia/Leatt
Nukeproof
52 Davidescu Marius Brasov Seniori
B'twin Rockrider FR6
53 Diac Octavian Brasov Masters
DCB
Scott
54 Dinu Andrei Sibiu Masters
EcoSportTeam
Specialized
55 Dinu Paul Sebastian sacele Seniori
magelan tucana
56 Dinu Purice Rasnov Masters
Specialized
57 Dominte Cosmin Mihail Piatra Neamt Seniori
Trek Scratch Air8
58 Dorobantu Ioan Brasov Seniori
Magellan
59 Draghici Ioan Bucuresti Masters
Sinister R9
60 Dumitrescu Gerhard Ploiesti Juniori
CS CONPET PLOIESTI
MErida
61 Dumitrescu Mihai Brasov Masters
rosoftlab
scott
62 Emil Mihai Roata Brasov Seniori
Los Balauros/ Industriile EMA
IronHorse Warrior 6.0
63 eusebiu diaconu bucuresti Seniori
Ram DHX 2
64 Evanghelides Andrei Galati Juniori
New York Crew
SantaCruz Butcher
65 Falamas Claudiu Sibiu Masters
EcoSportTeam
Haibike
66 Fanatan Mircea Baia Mare Seniori
Garage Racing
Intense
67 faur sergiu brasov Masters
commencal
68 Fazakas Octavian Brasov Juniori
Show Time Team
scott voltage fr 30
69 Ferenczi Gyorgy Targu Mures Seniori
santacruz sau rocky mountain
70 Flavius Crisan Timisoara Masters
-
Trek
71 Flutur George Campulung Moldovenesc Juniori
SantaCruz Jackal
72 Gabi Grav Brasov Seniori
Vectra Racing
Trek
73 Georgiadis Georgios Bucuresti Veterani
Bikexpert
Cube
74 Gergely Andrei Brasov Masters
Kona Shred
75 Gheorghe Brasov Masters
Santacruz
76 gheorghiu mihai bucuresti Masters
trek
77 Gherghel Victor Brasov Masters
Canyon Yellowstone 5.0
78 Grigorescu Costin-Marius Brasov Seniori
-
Cube
79 Grosu Sebastian Sinaia Juniori
Fun ride
Turner dhr
80 Groza Valentin Brasov Juniori
-
Magellan Polar X
81 Gulie Alexandru Bucuresti Seniori
Bike Nature
Dartmoor
82 Herdea Ioan-Alexandru Bucuresti Juniori
Specialized
83 herescu gheorghe brasov Seniori
Show Time
gt
84 Horge Dani Baia Mare Seniori
Team Bikeshopbm/Dartmoor
Santa Cruz v10
85 Ianosiu-Hangan Radu Brasov Seniori
Cheile Gradistei
trek
86 Ignat Mircea Paul Brasov Seniori
DirtBike.ro- O'neal
Trek
87 Incze Andras Sacele,Brasov Juniori
Show Time Team
Umf Hardy 3
88 Incze Zsolt brasov Juniori
Show Time Team
Magelan Polarx
89 Ioan Mihali Brasov Seniori
Kona Stinky Six 2010
90 Ionut Iordache Bucuresti Masters
Bike Nature
Morewood/Ram
91 Isacila Claudia Sfantu Gheorghe Open Femei
club sportiv "SHOW TIME"
Duncon Akita
92 Istrate Tudor Mihai Campia Turzii Masters
BikeSport Racing Team
Specialized
93 Ivan Ionut-Marius Braila Juniori
GREEN LANTERNS
UMF
94 Jancso Gellert Cluj-Napoca Seniori
ghost northshore
95 Jingoi Bogdan Brasov Juniori
Scott
96 Joltvinschi Putyu Baia Mare Masters
Gravity Crew
specialized
97 Kerestes Constantin Alin Brasov Seniori
Foes DHS Mono
98 Kiss Ioan Brașov Juniori
Rockrider Fr6 2011
99 Kovacs Attila Brasov Masters
Commencal
100 Kovacs Eszter Sacele Open Femei
commencal
101 Lazarescu Alexandru Bucuresti Masters
Tanga Moteurs
Trek Scratch
102 Loghin Andrei Brasov Juniori
RockMachine Quake
103 Logigan Lucian Tg-Mures Seniori
ideal geiger team
ideal
104 Lucian Fratila Brasov Seniori
HCMM
Giant/Commencal
105 Lungu Marius Ctin. bucuresti Seniori
BikExpert
Kona
106 Marc Adrian Brasov Seniori
Rockrider Enduro
107 Marc Alexandru Brasov Juniori
Tehmin
Duncon Cane Corso 2011
108 Marcu Dan Miercurea Ciuc Seniori
SURMONT / TREK
TREK
109 Marian Bogdan Brasov Juniori
Da Bomb
110 Marin Bogdan Brasov Seniori
CPNT
Saracen
111 Marinache Octavian brasov Juniori
Show Time
Dartmoor Hornet
112 Maximilian Munteanu Braşov Seniori
RaidExtrem MTB Team
Commencal
113 Mihai Voicu Bucuresti Masters
SC
114 mircea gustav robike tg ms Veterani
nomad merida cst
merida
115 Mirescu Stefan Sibiu Seniori
nukeproof
116 MItitean Alex Rasnov Seniori
cannondale
117 Mocanu Vlad Bucuresti Seniori
Me
Duncon Cane Corso
118 Moldoveanu Cristian Brașov Seniori
Commencal Meta 666
119 Morariu Tudor Brasov Juniori
-
-
120 Moraru Remus-Mircea Miercurea Ciuc Juniori
Trek
121 Morosanu Razvan Ghimbav Juniori
da bomb
122 Mos Sebastian Oradea Seniori
Revo Bikers
Kona
123 Muresan Alexandru Ciprian Baia Mare Juniori
Garage Racing
Rocky Mountain
124 Neagu Florin Aurelian Buzau Seniori
yeti 303
125 Nedelcu Claudiu Brasov Seniori
Commencal
126 Nenciu Andreea Brasov Open Femei
HCMM
-
127 nicolau laurentiu bucuresti Seniori
kona stinky
128 Nimăt Vlad Zarnesti Seniori
FunRide / Parc Aventura Brasov
TURNER
129 Nuteanu Dan Bucuresti Juniori
Mom & Dad
Kona
130 Onaca Mircea Oradea Seniori
Greenbike.ro
SantaCruz
131 Paca Sergiu Sighisoara Masters
Wolf Enduro
commencal
132 Paduraru viorel Bucuresti Seniori
Dkbike
RAM Freeride
133 Pal Gabor Miercurea Ciuc Seniori
Specialized
134 Papai Alpar Laszlo Targu Mures Seniori
EasyRider
Rotwild
135 Parau Sorin Hateg Seniori
BikeXpert TLD Leatt Utopia
Nukeproof Rook
136 Pencea Sebastian bucuresti Seniori
Hot Cars Service
Specialized p3
137 Peter Szabolcs Gheorgheni Seniori
Cool Bike
Specialized demo 9
138 Petrache Marius București Seniori
Interteam/BikeXpert
.
139 Popa Cosmin Brasov Seniori
CPNT
Lapierre
140 Popescu Lucian Drobeta Turnu Severin Masters
Morewood Sukuma
141 prevost jean-remi pitesti Seniori
commencal
142 Puiu Radu Adrian Bucuresti Seniori
Dk Bike
Ram Dhx 2
143 Rabatin Paul Brasov Masters
Trek
144 Racasan Andrei Juniori
Cogeme Cycling Club
Kona
145 Răcășan Andrei pitesti Juniori
-
-
146 Răcășan Valentin pitesti Juniori
-
-
147 Radu Cilinghir Brasov Juniori
Morewood
148 Radu Lungu Daniel Sibiu Masters
3S
Nicolai
149 Rakosi Zoltan Baia Mare Seniori
Bikeshopbm
Be one
150 Rakosy Christian Baia Mare Masters
Garage Racing/Trek
TREK
151 Razvan Damian Bucuresti Masters
One Industries/TSG/Urge
Intense Cycles
152 Reinhold Stadler Brasov Seniori
Nukeproof
153 Reisz Zoltan Miercurea Ciuc Juniori
Kerekvar.ro
RockMachine
154 Roata Emil Brasov Veterani
Industriile EMA
Gary Fisher XO
155 Robu Vasile Bucuresti Masters
Kona Stinky
156 Roman Raul Brasov Juniori
Umf Hardy 2
157 Ruset Vlad Drobeta Turnu Severin Masters
Santa Cruz
158 Santa Csaba gheorgheni Seniori
Cool Bike
Ram dhx
159 Saragea Bogdan Sacele, Brasov Seniori
Team Behind the fog
Specialized
160 Sasu RObert Bucuresti Seniori
Vario Volt RX
161 Sava Ioan-Andrei Brasov Juniori
Trailbros/Privilegio Brasov, RT Asig, Exa
Morewood
162 Savu Vlad Baia Mare Seniori
Garage Racing
NS Surge
163 Schiopu Gheorghe Cosmin Brasov Seniori
-
Kross Hexagon x8
164 Sebastian Clinciu Brasov Seniori
HCMM
Cube
165 Simon Gabriel Ioan Baia Mare Seniori
Giant
166 Sitaru Dragos Brasov Seniori
Trek
167 Spuma Theodor - Alexandru Brasov Juniori
Magellan Polar X
168 Stanescu Adrian Bucuresti Masters
BikeXpert
Cube
169 Stanescu Iulius Brasov Seniori
***
Scott
170 Stanescu Tiberius Brasov Veterani
***
Ghost
171 Stanila bogdan Timisoara Seniori
Revo
Devinci
172 STEFAN CONSTANTINESCU BUCURESTI Masters
Sportul Pentru Tine
cube
173 Stoian Radu Teodor Brasov Seniori
NS Surge '09
174 Stroie David Arad Seniori
Intense 951
175 Tabacaru Vlad Galati Seniori
Specialized
176 Tamas Czumbil Odorheiu Secuiesc Juniori
-
Duncon CaneCorso
177 Tamas Zsolt Miercurea Ciuc Masters
Kerekvar.ro
RockMachine Whizz 90
178 Ticusan Adrian Brasov Seniori
Giant
179 Tintea Cristian-Rares Brasov Juniori
-
Ram DH
180 Titire Ciprian Brasov Seniori
NU
ROCK MACHINE
181 Toader Natanaiel Bucuresti Seniori
DKBike
RAM AMTWO
182 Todor Razvan Brasov Masters
Commencal
183 Toma Razvan Sfantu Gheorghe Seniori
club sportiv "SHOW TIME"
Kona entourage
184 Trif Octavian Oradea Seniori
Revo Bikers
Merida / Norco
185 Tudor Geangala Brasov Seniori
LOS BALAUROS
NORCO DH
186 Tudor Moldovan Baia Mare Seniori
Team Bikeshop
Morewood
187 Turcu Alexandru Ghimbav Juniori
Trek
188 Turcu Ionut Cristian Bucuresti Seniori
Pink
Commencal Supreme DHV1 2007
189 Urdeanu Mihai Cristian Brasov Seniori
Trek
190 Valeanu Cosmin Brasov Seniori
Los Balauros
Kona Stinky
191 Vasilescu Sorin Brasov Masters
Kona
192 Viezer Daniel Baia Mare Seniori
Garage Racing
specialized demo 8
193 Visan Marius Bucuresti Masters
Norco Shore
194 Vizitiu Razvan Brasov Masters
Scott
195 Zaharia Adrian Baia Mare Seniori
Gravity Crew
evil
196 Zaharia Vlad Piatra Neamt Juniori
Mongoose EC-D


Eveniment organizat cu sprijinul:

Sponsori principali:

INA Group Kronospan SRAM RockShox Kali Troy Lee Designs Clinicco
L.Angely's Oneal

Parteneri Media:

DirtBike Ciclism